NEN1010
İndirilenler

Genel konulara ilişkin broşürler

Sektörel çözümler ve uygulamalar

Konut ve fonksiyonel binalar, güç kaynağı sistemleri, güvenlik sistemleri, mobil radyo istasyonları, demiryolu sistemleri ve proses endüstrisi gibi belirli endüstriler ve uygulamalar için çözümler sunuyoruz.

White paper'lar

Our white papers provide a range of practical examples on lightning and surge protection measures and describe the use of our products based on specific applications.

Yıldırımdan Korunma Kılavuzu

Yıldırım ve aşırı gerilimden korunma ile ilgilenen her uzman, derinlemesine hazırlanmış YILDIRIMDAN KORUNMA KILAVUZU'nu memnuniyetle karşılamaktadır. Bu standart referans kitabı, otuz yılı aşkın bir süredir standartlar, yönetmelikler, proje planlamasının temel yönleri, kurulum örnekleri ve çok çeşitli uygulamalar için koruma önerileri gibi konularda kapsamlı bilgi sağlamaktadır.

YILDIRIMDAN KORUNMA KıLAVUZU'nun ücretsiz sürümünü hemen edinin!

DEHNrecord ölçüm ve test cihazları

DEHNrecord çoklu durum izleme sistemi için yazılımı, güncellemeleri, talimatları ve kılavuzları indirin - önleyici izleme için bir sistem çözümü.

Bilgisayar Destekli Mühendislik için ürün makroları

Elektrik konstrüksiyonu alanındaki planlama çalışmalarını kolaylaştırmak için, en yaygın CAE sistemleri için yıldırım ve aşırı gerilim koruması için en sık kullanılan cihazlarımızı ve bileşenlerimizi ürün makroları olarak sunuyoruz. Test edilmiş sembol ve ürün verileri, elektrik tasarımı alanında büyük bir zaman tasarrufunun yanı sıra niteliksel olarak güvenli bir temel sağlar.

Şu anda CAE sistemleri EPLAN ve WSCAD için veri sağlamaktayız.

Tasarım ve CAD çizimleri

Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) günümüzde devre şemaları, malzeme listeleri ve terminal bağlantı tabloları gibi şalt dolaplarının üretimine yönelik tüm ilgili belgelerin oluşturulmasında temel teşkil etmektedir.

Tasarım ve CAD verileri (.stp/.igs/.jt/.dwg 3D/.dxf 2D) aşağıdaki ürün serileri için indirilebilir:

   • Aşırı gerilim koruması Red/Line ve Yellow/Line ( eksiksiz olarak sunulmaktadır)
   • Yıldırımdan korunma / Topraklama (kısmen; geri kalanı hazırlık aşamasında)
   • Güvenlik ekipmanları (kısmen; geri kalanı hazırlık aşamasında)

back to top