KÜNYE

Bu sayfaların içeriğinden sorumlu

DEHN SE

Hans-Dehn-Straße 1
92318 Neumarkt
Deutschland
Almanya

 

Merkez: Neumarkt
Sicil Mahkemesi: Nürnberg Sulh Hukuk Mahkemesi HRB 39357
Vergi kimlik numarası: DE345981357


Yönetim kurulu: Dr. Philipp Dehn (Başkan), 
Florian Bohlmann, Christian Höhler, Christian Köstler, Boris Wolff

Denetim kurulu başkanı: Thomas Dehn

 

İstanbul şubesi için iletişim adresi:

DEHN SE + Co KG
Merkezi Almanya İstanbul Merkez Şubesi

Altunizade Mah. Mahir Iz cad. No:18/1 D:3
34768 Üsküdar/İstanbul 
E-mail: [email protected]

Bu yasal bildirim aşağıdaki sosyal medya profilleri için de geçerlidir:

DEHN SE + Co KG (aşağıda "internet sayfalarımız") firmasının internet sayfasından yararlanmak için DEHN SE + Co KG (aşağıda "biz") firması aşağıdaki noktalara dikkat çeker:

 

Sorumluluk

İnternet sayfalarımızın içerikleri daima titizlikle hazırlanmaktadır ve biz daima uygun ve güncel bilgileri hazırlamak için çaba göstermekteyiz. İçeriklerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği hakkında sorumluluk üstlenmemekteyiz. İnternet sayfalarımızın içeriği genel anlamda düzenlenmiştir, sadece bağlayıcı olmayan genel bilgilendirmeye hizmet etmektedir ve her münferit durum için ayrıntılı kişisel danışmanlığın ve uzman bir değerlendirmenin yerine geçemez. İnternet sayfalarımızın içeriklerinde her zaman değişiklik, ekleme veya silme yapma hakkımız saklıdır. Kasten veya ağır ihmal sonucu neden olduğumuz durumlar veya ölümle, yaralanmayla sonuçlanan veya sağlığa zarar verilen durumlar veya diğer zorunlu yasal hükümlerin bunun aksini talep ettiği durumlar dışındaki zararlar için sorumluluk üstlenmemekteyiz. İnternet sayfalarımıza ve içeriklerine her zaman sorunsuz erişimi garanti etmiyoruz.

 

Üçüncü tarafların internet sayfalarına hyperlinkler ve linkler

İnternet sayfalarımız, üçüncü tarafların internet sayfalarına hyperlinkler ve linkler içermektedir. Üçüncü tarafların internet sayfalarını çağırdığınızda, bizim internet sayfamızı terk eder ve üçüncü tarafların internet teklifine ulaşırsınız. Üçüncü tarafların internet sayfalarının içeriği üzerinde bizim hiç bir etkimiz bulunmamaktadır ve bunlardan sorumlu tutulamayız. Üçüncü tarafların internet sayfalarının içeriklerini kendimize mal etmiyoruz. Üçüncü tarafların, hyperlinkler veya linklerle referans verdiğimiz internet sayfalarında hukuka aykırı içerikler bulunduğunu öğrendiğimizde, söz konusu hyperlinkleri veya linkleri internet sayfamızdan kaldıracağız.

 

Telif hakları

İnternet sayfalarımızın tüm içerikleri, özellikle metinler, resimler, grafiklerin yanı sıra ses, video ve animasyon dosyaları, telif hakları ile korunmaktadır. Tüm haklarımız saklıdır. İndirilmek üzere sunulan içerikler, sadece biçimi değiştirilmeden kişisel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Bunun haricinde içerikler önceden yazılı onayımız alınmadan çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz veya herhangi başka bir biçimde kullanılamaz. Bu, kısmen de olsa çoğaltma, dağıtma, yayımlama veya herhangi başka bir kullanım için de geçerlidir. Ayrıca internet sayfalarımızdan bazıları, üçüncü tarafların telif hakları ile korunan içerikler, özellikle resimler, içermektedir.

 

Markalar ve logolar

İnternet sayfalarımızdaki markalar ve logolar, marka ve telif hakları ile korunmaktadır. Önceden yazılı onayımız olmadan, markalardan ve logolardan hangi biçimde olursa olsun yararlanılması, bunların çoğaltılması veya kullanılması yasaktır. Bu, kısmen de olsa yararlanma, çoğaltma veya kullanım için de geçerlidir.

Markalarımıza genel bakış için bkz.

Teknik değişiklik, baskı hataları ve yanlışlık hakkımız saklıdır. Şekiller bağlayıcı değildir.

 

İnternet sayfalarımızın önceden kaydolmayı gerektiren bölümlerinin kullanılması

İnternet sayfalarımızın belli bölümleri önceden bir kaydolmayı veya kullanma kurallarının onaylanmasını öngörüyorsa, bu durumda internet sayfalarımızın bu bölümlerinin kullanılmasında kayıt sırasında kabul edilen kullanma kuralları da ilaveten geçerlidir. İtirazlarda kayıt sırasında kabul edilmiş kullanma koşulları önceliklidir.

back to top