DEHN arc fault protection
DEHN ark hatası koruması

Ark hatalarının ele alınması - Personelin korunması

DEHNshort - En ihtiyaç duyduğun anda, güvende!

Ark hatalarının nedenleri nelerdir?

Ark parlamalarına genellikle şalt teçhizatı üzerinde çalışırken yapılan hatalar, kirleticiler, unutulan aletler gibi yabancı cisimler veya teçhizata giren hayvanlar neden olur. Bu da en modern şalt tertibatlarının bile risk altında olduğu anlamına gelir.

Ark hatası koruma sistemi size ihtiyacınız olan güvenliği sağlar

  • personelinizi etkili bir şekilde korumak için
  • şalt tertibatının kullanılabilirliğini optimize etmek ve
  • geçerli yönetmeliklere uygun olarak tasarlamak için.

Uygulama amacına ve şalt tertibatının güç yoğunluğuna bağlı olarak, bireysel duruma ve sistem türüne uyacak şekilde farklı koruma sistemleri mevcuttur.

DEHNshort ile sistem kullanılabilirliğini sağlayın

Ekonomik açıdan bir ark hatası yıkıcı olabilir. Hasarlı bir şalt tertibatı elektrik yok demektir! Üretim durur! Gerekli onarımlar genellikle kapsamlıdır. Bazen tüm tertibatın değiştirilmesi gerekir. Günümüzün rekabetçi ortamında modern bir şirket için elektrik kesintisi kabul edilebilir bir durum değildir. DEHNshort, ark hatası ciddi hasara neden olmadan önce şalt tertibatınızda tepki verir ve siz dikkatinizi başka şeylere çevirmekte özgür olursunuz.

DEHNshort, aktif ark hatası koruma sistemi.

Personelinizi DEHNcare ile koruyun

Bir ark hatası durumunda, birkaç milisaniye içinde muazzam miktarda enerji açığa çıkar. O sırada şalt tertibatına yakın olan herkes büyük tehlike altındadır. Aşırı ısı, zehirli yanma kalıntıları ve patlayıcı basınç dalgaları başlıca tehlikelerdir. Sağlık ve güvenlik mevzuatı, işverenlerin çalışanlarının korunmasından sorumlu olduğunu açıkça belirtmektedir. DEHNcare ürün yelpazesi, ekibinizin ihtiyaç duyduğu tüm kişisel koruyucu ekipman bileşenlerini sağlar.

DEHNcare, pasif ark hatası koruma sistemi.

 

Contact

Sorunuz var mı? Bize Ulaşın

DEHN Türkiye

Telefon: +49 9181 906 1750

back to top