E-Mobilite:
güvenli, etkili,
standardlara uyumlu

Duvar kutusundan AC/DC şarj istasyonlarına, yüksek güçlü şarj parklarına ve otobüs şarj istasyonlarına kadar: Bunları güvenli, etkili ve standartlara uygun bir şekilde planlamak, inşa ve kontrol etmek ve işletmek için kapsamlı koruma konseptleri ve çözümleri sunuyoruz.

Uygulamalar

Güvenli şekilde standartlara uygun

Tüm DEHN çözümleri ve ürünleri standartlarla uyumludur. IEC 60364-4-44, madde -443, IEC 60364-5-54, madde -534 ve VDE-AR-N 4100 (Alman standardı) gereklilikleri ve bunları çözümlerimizle nasıl karşılayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Normatif içerik – detaylar

DEHN Test Merkezi

Şarj altyapısı bileşenlerinin sistem kontrollerinin yanı sıra şarj ekipmanları ve elektrikli araçlar için koruyucu etki doğrulamaları ve optimizasyon önerileri sunuyoruz.

Test merkezi hizmetleri yelpazesi

DEHNconcept

DEHNconcept

Projeleriniz için DEHN mühendislik bilgi birikimini kullanın. Risk analizinden tutun da harici yıldırım-korumasına, topraklama ve aşırı gerilim koruma konseptlerinin planlanmasına kadar.

DEHNconcept detayları

Referans

Wystrach

Alternatif yakıtlarla ilgileniyor musunuz? Hidrojen konusuyla da ilgileniyoruz. Mobil hidrojen dolum istasyonunun koruma konsepti olan Wystrach şirketi ile referansımız için buraya tıklayın.

Wystrach referansını indir

Yardım ve Destek

E-mobilite konusundaki her türlü sorunuzu yanıtlamaktan mutluluk duyarız. İrtibat kişinize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.